Współtwórz razem z nami wydarzenie CSR i ESG – od ludzi dla ludzi!

Dla wolontariuszy z firm to okazja do zaangażowania się w branżowe wydarzenie, które pomoże organizacjom pozarządowym rozwijać się i jeszcze efektywniej wspierać beneficjentów. Biorąc udział w wolontariacie poznasz ciekawych ludzi z branży, zgłębisz wiedzę z zakresu CSR, ESG oraz ekologii i ochrony środowiska.

Dla studentów to możliwość rozwoju, sprawdzenia się w roli wolontariusza, a także sposobność do nawiązania pierwszych kontaktów biznesowych. Udział w wydarzeniu branżowym będzie stanowiło dla Ciebie cenne doświadczenie, którym możesz pochwalić się w swoim CV. Dowiedź się w jakim kierunku zmierzają firmy, jakie są trendy i wyzwania, sprawdź swoją wiedzę ekologiczną i rozwiń kompetencje miękkie dzięki wolontariatowi!

Na wolontariuszy czekają następujące zadania:

 • wsparcie realizacyjne wydarzenia (np. obsługa recepcji, szatni),
 • koordynacja i obsługa Konferencji ESG,
 • koordynacja i obsługa Kongresu Pro NGO,
 • wsparcie techniczne i moderacja czatu podczas spotkań online,
 • obsługa eko-stoiska podczas targów branżowych,
 • i inne.

Realizacja zadań odbędzie się 30.11.2022 r., w godzinach 7.00 – 20.00 na terenie Expo Kraków, dlatego w poniższym formularzu wskaż dogodne dla Ciebie godziny, w których możesz się zaangażować.

Zapewnimy Ci szkolenie wprowadzające oraz przekażemy niezbędne informacje potrzebne do realizacji działań, na które się zdecydujesz. Możesz również liczyć na wsparcie koordynatorów przed oraz w trakcie trwania eventu, jak również certyfikat/zaświadczenie potwierdzające Twoje zaangażowanie.

Zostań częścią projektu i miej realny wpływ na otaczający nas świat!

  Zgody obligatoryjne

  Akceptuję Regulamin Uczestnika
  Akceptuję Politykę prywatności