Ekspertka, z ponad 20 letnim stażem, w dziedzinie finansów i doradztwa biznesowego, która doskonaliła swoje umiejętności na najwyższych stanowiskach kierowniczych w wielu renomowanych firmach na całym świecie. Poza obecną współpracą z controllingNOW, pracowała z takimi markami jak Costa Coffee (The Coca-Cola Company), Avon i TNT Express International.

Profesjonalistka w dziedzinie controllingu oraz wdrażaniu nowych technologii. Podczas swojej kariery opracowała i wdrożyła wiele innowacyjnych rozwiązań.

Pasjonatka rozwoju ludzi. Od wielu lat jest związana z Fundacją Liderek Biznesu gdzie charytatywnie pomaga w rozwoju zawodowym młodych osób.

Obecnie swoim bogatym doświadczeniem wspiera controllingNOW gdzie stworzyła profesjonalny HUB kompetencyjny oferujący wsparcie controllingowe dla firm i organizacji pozarządowych w celu zapewnienia im bieżącej informacji zarządczej. Anna, z ramienia controllingNOW, na co dzień zapewnia dostępność do profesjonalnego controllingu, który pomaga firmom osiągać dynamiczny wzrost i skutecznie się rozwijać.

Link do profilu na linkedin:    (10) Anna Boguszewska | LinkedIn