CEO HRM Institute; doświadczona ekspertka, strateżka marki pracodawcy, pasjonatka kultury organizacyjnej, zarządzania talentami i synergii marek. Konsultantka, szkoleniowiec, trenerka, wykładowczymi. Autorka książki Employer branding bez tajemnic, EVP bez tajemnic oraz innych publikacji na temat budowania wizerunku pracodawcy, kultury organizacyjnej, EVP, storytellingu w employer brandingu, pokoleń na rynku pracy. Organizatorka konferencji, szkoleń i warsztatów z obszaru zewnętrznego i wewnętrznego wizerunku pracodawcy. Twórczyni konferencji EB Summit oraz konkursu Employer Branding Excellence Awards, promującego najlepsze praktyki employer brandingowe w Polsce. Twórczyni badania i konferencji SIŁA DOCENIANIA prezentujących potrzeby i trendy na temat doceniania i feedbacku w pracy w polskich firmach.

Od kilku lat prowadzi zajęcia ze studentami na uczelniach: AGH w Krakowie, SGH w Warszawie. Prowadzi także gościnne wykłady na uczelniach takich jak: UEK w Krakowie, Politechnika Krakowska Uniwersytet Ekonomiczny w Białymstoku.

Od kilkunastu lat szkoli największe marki pracodawców w Polsce z obszaru employer brandingu, strategii marki i kultury organizacyjnej. Do firm, z którymi współpracowała należą czołowi polscy pracodawcy, m.in.: EY, Deloitte, PKO Bank Polski, KPMG, PZU, Orange, Capgemini, Coca-Cola, EPAM, Intercars

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/annamacnar/