Edukatorka i mentorka kobiet, trenerka biznesu i kompetencji miękkich, mentorka, prelegentka, fundatorka. Pomysłodawca i założycielka projektu Sama Mama, Prezes Fundacji Sama Mama. W trakcie studiów MBA, absolwentka studiów doktoranckich Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu firmą i w budowaniu zespołów. 

Wspiera przedsiębiorcze kobiety z sektora MŚP w strategicznym rozwoju ich biznesów oraz wspiera III sektor, udziela konsultacji  i pomaga rozwijać kompetencje przywódcze, inspiruje i wspiera w rozwoju mentalnym.  Edukatorka i mentorka kobiet. Ukończyła międzynarodowy kurs mentoringu.  Redaktor naczelna portalu internetowego dla kobiet sama-mama.pl  Autorka i prowadząca programy edukacyjno-informacyjne:

  • Rozmowy o Kobiecości, Mama Polka za Granicą i Rozwód bez Tabu.
  • Autorka programu mentoringowego dla kobiet “Mentalność Kobiet Sukcesu”
  • oraz “Home Life Balance”.

W maju 2021 roku zawiązała Fundację Sama Mama, wspierającą kobiety i dzieci w trudnej sytuacji życiowej, szczególnie sytuacji okołorozwodowej, działającą na terenie całej Polski i wspierającą Polonię za granicami.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/dominika-hapek