eRecruiter to najczęściej wykorzystywany w Polsce system do zarządzania rekrutacjami (ATS). Wspiera rekruterów w całym procesie rekrutacji, od szybkiej publikacji ogłoszeń w wielu kanałach, przez pozyskiwanie i selekcję aplikacji, weryfikację kompetencji aplikujących, przez kontakt z kandydatami, z biznesem, aż po zatrudnienie idealnego kandydata i raportowanie wyników. W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów dostarczamy też customizowane rozwiązania. Z pomocą eRecruiter zautomatyzujesz i przyspieszysz swoje procesy rekrutacyjne.

www.erecruiter.pl

Kia Wadowscy to marka wywodząca się z ponad 50-letniego doświadczenia w motoryzacji, które owocuje dobrym kontaktem z klientem i rozumieniem jego potrzeb. Dowodem tego są wielokrotnie wręczane wyróżnienia za doskonałą obsługę oraz pozycja lidera Kia w regionie. Za jakością usług, innowacyjnością i dbałością o nabywcę, idzie także wsparcie działań na rzecz lokalnej społeczności czy zaangażowanie w funkcjonowanie krakowskich fundacji otaczających troską drugiego człowieka.

www.kia.wadowscy.pl

Enea aktywnie uczestniczy w transformacji sektora energetycznego i rozwija innowacyjne projekty oraz odnawialne źródła energii. To jeden z największych koncernów energetycznych w Polsce.  Dostarcza energię do ponad 2,7 mln klientów. Jest wiceliderem polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Zarządza pełnym łańcuchem wartości na rynku energii elektrycznej: od paliwa, poprzez produkcję i dystrybucję energii elektrycznej, sprzedaż i obsługę klienta.

www.enea.pl