Spotykamy się już po raz trzeci  w sprawdzonej formule, gdzie będziemy dzielić się wiedzą, wymieniać doświadczenia i budować nowe kontakty biznesowe. Podczas wydarzenia CSR i ESG® – od ludzi dla ludzi, możesz skorzystać z wybranej sali konferencyjnej, do twojej dyspozycji są przygotowane: sala biznes, sala NGO oraz sala technologii i innowacji. Wydarzenie uzupełniają targi branżowe oraz dedykowana strefa networkingu. Nowością, w tym roku jest Network Night, czyli wieczorne spotkanie networkingowe, które będzie miało miejsce dzień przed główną konferencją.

Edycja 2024 obejmie

Network Night

4 września 2024, Hotel Mercure Kraków Stare Miasto

CSR i ESG® – od ludzi dla ludzi

5 września 2024, Expo Kraków

Po sukcesie zeszłorocznej edycji wydarzenia postanowiliśmy rozszerzyć jego zakres. W tym roku wydarzenie potrwa dwa dni. Pierwszego dnia odbędzie się Network Night, czyli dedykowane spotkanie networkingowe.

Podczas Network Night uczestnicy, prelegenci i goście specjalni spotkają się, aby w luźnej i przyjaznej atmosferze przy dobrym poczęstunku dzielić się pomysłami oraz podejmować rozmowy biznesowe. To wyjątkowa okazja do nawiązania cennych kontaktów, wymiany doświadczeń oraz budowania współpracy.

Przygotowaliśmy dla Was trzy sale konferencyjne. Do waszej dyspozycji są: sala NGO, sala biznes oraz sala technologie i innowacje. 

Podczas konferencji porozmawiamy o wyzwaniach i trendach rynkowych związanych z CSR i ESG, skupimy się także na narzędziach i rozwiązaniach z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Dla organizacji pozarządowych przygotowaliśmy dedykowaną salę, w której eksperci i ekspertki przekażą wiedzę z zakresu współpracy z sektorem prywatnym oraz długofalowego, strategicznego rozwoju organizacji.

Udział jest biletowany, a zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza.

Jednym z elementów konferencji są targi branżowe, czyli przestrzeń wystawiennicza zlokalizowana w centralnej części Expo Kraków, pomiędzy salami konferencyjnymi. Dla wystawców stanowią doskonałą okazję do prezentacji potencjału swojej organizacji oraz oferty produktów i usług przed grupą docelową. To miejsce, gdzie można zaprezentować działania CSR i najlepsze praktyki z obszaru ESG, budując jednocześnie rozpoznawalność i świadomość marki. Dla uczestników targi są sposobnością do poznania potencjału różnych organizacji, zdobycia wiedzy na temat najlepszych praktyk oraz projektów realizowanych przez firmy i NGO.

Dla kogo:
– przedstawicieli firm i NGO, którzy chcący zaprezentować swój potencjał i ofertę
– osób decyzyjnych, w tym członków zarządów
– pracowników działów CSR, ESG, HR, zainteresowanych aktualnymi trendami i najlepszymi praktykami
– osób poszukujących inspiracji i nowych perspektyw dla swojej działalności biznesowej lub społecznej

Przestrzeń dedykowana osobom, które dostrzegają potencjał w podejmowaniu współpracy z sektorem prywatnym i poszukują możliwości, które pozwolą im jeszcze skuteczniej się rozwijać. Dyskusję rozpoczniemy od omówienia perspektyw rozwoju i szans trzeciego sektora. Postaramy się również wyjaśnić jak zmiana postrzegania partnera biznesowego może wpłynąć na długofalowy sukces organizacji. Na uczestników czekają inspirujące przemówienia gości specjalnych oraz dyskusja na temat trendów, wyzwań i możliwości inicjowania partnerskiej współpracy.

Dla kogo:
– przedstawicieli organizacji pozarządowych
– liderów społecznych, wolontariuszy i osób aktywnych społecznie
– osób szukających inspiracji w obszarze działań społecznych

Agenda sali biznes obejmuje kluczowe tematy z obszaru CSR, HR i ESG. Przygotowaliśmy cztery panele, w których eksperci i praktycy będą dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Podczas wydarzenia porozmawiamy o kwestiach społecznych, środowiskowych i organizacyjnych (ESG) w kontekście rozwoju biznesu. Dowiemy się jak dyrektywa CSRD wpłynęła na firmy. Poruszymy temat dobrych praktykach w realizacji działań społecznych i projektów wolontariackich, które wpierają różnorodność w organizacjach. Zastanowimy się, jak zrównoważone praktyki biznesu wpływają na konkurencyjność i budowanie przewagi rynkowej oraz jak działy HR mogą wspierać osiąganie celów niefinansowych.

Dla kogo:
– członków zarządów i kadry zarządzającej
– pracowników działów CSR, HR i EB
– osób wspierających realizację ESG w firmie
– osób zainteresowanych CSR lub ESG

W tym roku agenda została przygotowana w taki sposób, aby wzbogacić i uzupełnić tematykę sali biznes o narzędzia i rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. Podczas wydarzenia poruszymy tematy, które mają na celu usprawnić pracę działów CSR i HR w organizacjach poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii. Porozmawiamy o możliwościach wykorzystania sztucznej inteligencji, jednocześnie ustrzegając się ryzyk z nią związanych. W kolejnych panelach przedstawimy rozwiązania wspierające codzienne funkcjonowanie i zadania poszczególnych działów w organizacji.

Dla kogo:
– pracowników działów CSR, HR i EB
– osób wspierających realizację strategii ESG w firmie
– osób zainteresowanych AI i nowymi technologiami
– przedstawicieli NGO, którzy chcą wprowadzić usprawnienia w swoich organizacjach

Sala NGOSala biznesSala technologie i innowacje

Panel 1: Nowe szanse dla organizacji pozarządowych
Panel 2: Zmiana postrzegania biznesu podstawą sukcesu i współpracy
Panel 3: Power speech (2x30min)
Panel 4: Tu i teraz. Jak zainicjować współpracę z firmami w 2025 roku

Panel 1: ESG w pierwszym okresie sprawozdawczości według CSRD. Jakie są efekty, zaskoczenia, obserwacje oraz oczekiwania kontrahentów?
Panel 2: Korzyści, wpływ i dobre praktyki realizacji działań CSR w obszarze różnorodności
Panel 3: Budowanie przewagi rynkowej dzięki działaniom CSR i ESG
Panel 4: Wyzwania w rozmowach z Zarządem. Brak zrozumienia społecznej odpowiedzialności w organizacji, a rola działu HR i managerów

Panel 1: Jak wykorzystać szanse i jednocześnie uniknąć ryzyk związanych z AI?
Panel 2: AI w HR (3x20min): wsparcie w rekrutacji, komunikacji wewnętrznej, tworzeniu materiałów
Panel 3: AI w CSR i ESG (3x20min): ślad węglowy, analiza potencjału projektów, wsparcie różnorodności i włączenia
Panel 4: AI w codziennym funkcjonowaniu (3x20min): analiza opinii interesariuszy, wsparcie dla wolontariuszy, przegląd rozwiązań i narzędzi

Bilet NGO – otwiera drzwi do sali NGO, przestrzeni przygotowanej z myślą o  osobach, które dostrzegają potencjał w podejmowaniu współpracy z sektorem prywatnym i dążą do efektywnego rozwoju.

Bilet zapewnia:

  • Udział w prelekcjach w sali NGO
  • Pakiet powitalny
  • Lunch
  • Dostęp do strefy targowej
  • Dostęp do dedykowanych materiałów dla uczestników

Bilet BIZNES – daje dostęp zarówno do sali biznes, jak i sali technologii i innowacji. Udział pozwoli uczestnikom zdobyć aktualną  wiedzę i inspiracje z obszaru CSR, HR oraz ESG wzbogaconą o praktyczne rozwiązania z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Bilet zapewnia:

  • Udział w prelekcjach w sali biznes oraz sali technologie i innowacje
  • Pakiet powitalny
  • Lunch
  • Dostęp do strefy targowej
  • Dostęp do dedykowanych materiałów dla uczestników
Nazwado 31 majado 31 lipcado 27 sierpnia
Konferencja – Bilet NGO (Sala NGO), 5.09.2024299 zł 349 zł399 zł
Konferencja – Bilet BIZNES (Sale biznes + Sala technologie i innowacje), 5.09.2024599 zł799 zł999 zł
Network Night – spotkanie networkingowe, 4.09.2024299 zł399 zł499 zł

Planujesz zakup 3 biletów lub więcej? Napisz do nas na [email protected] i otrzymaj 10% zniżki.

Organizator

Partnerzy

Patroni medialni