Targi to miejsce tętniące życiem i energią! Rozmowy o zrównoważonym rozwoju, ciekawe wymiany zdań i poglądów oraz okazja do poznania innych ludzi i wymiany doświadczeń. Podczas Targów zaprezentujesz możliwości oraz unikatowe rozwiązania swojej organizacji, które przyczyniają się do rozwoju społecznej odpowiedzialności biznesu i odpowiadają standardom ESG. Spotkanie przedstawicieli różnych środowisk, których łączy jeden wspólny cel: rozwój w duchu odpowiedzialności!

Termin: 30.11.2022 r., godz. 9.00-17.00
Lokalizacja: Expo Kraków ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków

Uczestnictwo w targach jest bezpłatne.

Dlaczego warto

  • zaprezentujesz potencjał swojej organizacji,

  • okazja do poznania ciekawych ludzi, networking,

  • wymiana doświadczeń i dobrych praktyk,

  • spędzisz czas wśród sympatyków CSR i ESG.

Najważniejsze informacje

Plan Targów

Informacje dla Uczestników

Wystawców targów branżowych można odwiedzać w godzinach 9.00-17.00. Zapraszamy pracowników i przedstawicieli firm, studentów, lokalnych działaczy, wolontariuszy, przedstawicieli administracji publicznej, osoby, którym bliskie są tematy środowiskowe oraz każdego zainteresowanego.

Będziemy rozmawiać o świadomości firm i konsumentów, wolontariacie i realizacji projektów CSR,  rozwiązywaniu problemów społecznych i ekonomicznych, ekologicznych nawykach, wartościach i sposobach jak w prosty sposób dbać o naszą Planetę.

Osoby odwiedzające wydarzenie będą mogły spotkać się i porozmawiać z wystawcami targów branżowych, skorzystać ze strefy networkingowej, poznać Prelegentów, Uczestników Konferencji ESG oraz Kongresu Pro NGO, które tego dnia będą odbywały się równolegle w EXPO Kraków.

Organizator

Partner główny

Partner wspierający

Patroni medialni

Partnerzy