Nokia – partnerem wydarzenia CSR i ESG® – od ludzi dla ludzi 

Mamy zaszczyt ogłosić, że Nokia  dołączyła do grona Partnerów wydarzenia CSR i ESG® – od ludzi dla ludzi. Nokia, jako lider innowacji technologicznych i transformacji cyfrowej sektora B2B, wnosi cenne doświadczenie i wiedzę do dyskusji na temat roli technologii w rozwoju zrównoważonego społeczeństwa.  

Naszym wspólnym celem jest dbanie o rozwój społeczny, ekonomiczny oraz uwzględnianie aspektów środowiskowych w podejmowaniu decyzji biznesowych. Te działania możemy z powodzeniem realizować, łącząc zaangażowanie sektora prywatnego, kompetencje środowiska IT oraz potencjał organizacji non-profit. Współpraca na wielu płaszczyznach może przynieść najlepsze efekty, dzięki synergii sektorów i jej przedstawiali. 

W tym roku nowością podczas wydarzenia jest sala dedykowana przedstawicielom środowiska IT i nowych technologii. Technologia odgrywa kluczową rolę w dzisiejszym świecie, a wspólnie możemy wspierać rozwój inicjatyw społecznych, które kształtują przyszłość. Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób technologia może wspierać firmy i organizacje w osiąganiu celów związanych z CSR i ESG oraz jak rozwijać projekty wykorzystując nowoczesne rozwiązania. Podczas wydarzenia porozmawiamy także o tym, jak wykorzystać AI i ChatGPT. Jednym z Prelegentów podczas tej dyskusji będzie Dawid Nosal, Architekt oprogramowania w krakowskim oddziale Nokii. 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Partnerowi za zaangażowanie, jesteśmy niezmiernie wdzięczni i cieszymy się, że wydarzenie staje się miejscem, które wspiera innowacje.  

Poznaj agendę sali technologie i innowacje: https://csriesg.pl/sala-technologie-i-innowacje/