Zapisy na wydarzenie CSR i ESG® – od ludzi dla ludzi ruszają 10 kwietnia!

Już 10 kwietnia ruszą zapisy do udział w trzeciej edycji wydarzenia CSR i ESG® – od ludzi dla ludzi, które odbędzie się 4 i 5 września w Krakowie! Zaplanuj udział w konferencji, która daje możliwość przedstawicielom biznesu i NGO wymieniać się doświadczeniami oraz wzajemnie inspirować, aby wprowadzać zmiany w swoim otoczeniu i kreować nowe rozwiązania z obszaru działań społecznych.

Spotykamy się po raz trzeci, w sprawdzonej formule, aby dzielić się wiedzą, wymieniać doświadczenia i budować nowe kontakty biznesowe.  Na uczestników czekają trzy sale konferencyjne oraz  targi branżowe, czyli przestrzeń wystawiennicza. Nowością, w tym roku jest Network Night, wieczorne spotkanie networkingowe, które będzie miało miejsce w dniu poprzedzającym konferencję.

Podczas wydarzenia poruszymy najważniejsze wyzwania i trendy rynkowe związane z CSR i ESG, skupimy się także na praktycznych narzędziach i innowacjach, w tym również na roli sztucznej inteligencji.

Dla organizacji pozarządowych przygotowaliśmy specjalną, dedykowaną salę, w której eksperci przekażą wiedzę na temat współpracy z sektorem prywatnym oraz długofalowego, strategicznego rozwoju organizacji. Dla uczestników z biznesu przygotowaliśmy salę biznes oraz salę technologie i innowacje. Agenda sali biznes obejmuje kluczowe tematy z obszaru CSR, HR i ESG. Uzupełnienie stanowi agenda sali technologie i innowacje, gdzie skupimy się na narzędziach i rozwiązaniach z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Zapisy ruszają 10 kwietnia!

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracji dostępne będą na stronie konferencji.