Kancelaria Legalden Partnerem wydarzenia CSR i ESG® – od ludzi dla ludzi 

Z ogromną radością informujemy, że organizator wydarzenia Fundacja Pro NGO, nawiązała współpracę z Kancelarią Legalden.  

Legalden to największa kancelaria wspierająca organizacje pozarządowe oraz liderki i liderów zmian społecznych. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu Partnera, nadchodzące wydarzenie zyskuje jeszcze większy impet i zainteresowanie wśród przedstawicielami różnych sektorów. Projekt rozwija się, z każdym dniem dołączają kolejni wystawcy, uczestnicy oraz zwiększa się grono prelegentów.  

Jednym z Prelegentów wydarzenia będzie adwokat Jacek Olejarz – założyciel kancelarii Legalden. Jacek weźmie udział w debacie w sali NGO. Podczas panelu pt. „Na co biznes zwraca uwagę? Fakty i mity współpracy”, uczestnicy będą mieli okazję zgłębić temat skutecznej współpracy pomiędzy organizacjami pozarządowymi a sektorem biznesowym oraz dowiedzą się, jakie aspekty są kluczowe w budowaniu udanych partnerstw. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wydarzeniu. Czekają na Was fascynujące debaty, spotkania z ekspertkami i ekspertami z różnych dziedzin oraz inspirujące dyskusje.  

Podczas wydarzenia chcemy poruszać ważne i aktualne tematy związane z CSR, HR i znaczeniem ESG w nowoczesnych organizacjach. Te kwestie są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu i zrównoważonego rozwoju w dzisiejszym świecie. Dziękujemy Partnerowi za zaangażowanie, wierzymy, że wspólnie możemy tworzyć partnerstwa, które pomogą nam stawić czoła współczesnym wyzwaniom oraz wspierać trzeci sektor w ich rozwoju i profesjonalizacji. 

Do zobaczenia w Krakowie podczas wydarzenia, które łączy sektory i pomaga budować wartościowe relacje!