Ruszają zgłoszenia na wydarzenie CSR i ESG – od ludzi dla ludzi!

Chcesz mieć realny wpływ na otaczającą Cię rzeczywistość, spotkać inspirujących liderów i ekspertów, którzy tworzą pozytywne zmiany w swoich społecznościach oraz poznać branżowe trendy i wyzwania? Weź udział w wydarzeniu CSR i ESG – od ludzi dla ludzi. Właśnie rozpoczęły się zapisy!

Wybierz najlepszą salę dla siebie

Zapisy na wydarzenie właśnie się rozpoczęły i są realizowane oddzielne dla każdej sali, a sam zainteresowany decyduje, z której strefy konferencyjnej skorzysta. Należy wybrać wyłącznie jedną salę, dlatego warto dopasować ją do własnych preferencji.

Przedstawicielom NGO lub samorządu rekomendujemy udział w panelach dyskusyjnych w sali NGO, gdzie poruszane będą zagadnienia dotyczące współpracy z biznesem i budowania wizerunku.

Przedstawicieli firm i korporacji zapraszamy do udziały w spotkaniach w sali biznes, gdzie tematyka prelekcji dotyczyć będzie trendów, inspiracji, a także planowania przyszłorocznych działań z obszarów: CSR, HR i EB. Podczas wydarzenia poruszymy również temat ESG i raportowania niefinansowego. Jak nowe regulacje wpłyną na inne obszary w firmie oraz jaką rolę w tym procesie odegra pracownik, tego również dowiecie się biorąc udział w wydarzeniu.

Ostatnia sala została stworzona z myślą o sympatykach nowinek technologicznych. Sala technologie i innowacje  to przestrzeń dla przedstawicieli środowiska IT, nowych technologii, programistów oraz osób zainteresowanych tematyką sztucznej inteligencji.

Niezależnie od sal konferencyjnych, w trakcie wydarzenia będą funkcjonowały również Targi branżowe oraz strefa networkingowa, które są dostępne dla odwiedzających (bez dokonywania rejestracji).

Do zobaczenia 13 września w Expo Kraków!